Novinky
La Divinita Coffee
Rozvoz o prázdninách

Milí hosté, V době letních prázdnin je pozastaven rozvoz jídel. Těšíme se na rozvoz opět od září. tým Cafe Hruška

Kam na snídani v březnu? K nám!

Nalaďte se na probouzející se jaro a vychutnejte si pohodová rána s novým snídaňovým menu v naší úžasné kavárně La Divinita Coffee! Těšíme se na Vás!

Únorové snídaně v La Divinita Coffee

Naši milí hosté, únor je tu a s ním naše speciální snídaně. Nastartujte svůj den a snídejte společně s námi! Nejhezčí snídaně v centru města? Těšíme se na Vás!

Zářijové snídaně v La Divinita Coffee

Začátek školního roku je tady a s ním i skvělé svěží snídaně, které si po celou dobu měsíce září můžete vychutnat právě u nás! V centru města obklopeni přírodou a klidem, to je ten nejlepší začátek každého dne.

Avokádo? ANO!

Zelená pochoutka, která nabízí tolik možností a variant. Přijďte ochutnat ve středu 24. 4. 2019 avokádové dobroty! Těšíme se na vás.

Vánoční otevírací doba

Milí zákazníci,blíží se nám nejkrásnější období v roce, Vánoce. S tímto vzácným časem je třeba šetřit a trávit jej s nejbližšími. Proto bude mít naše kavárna od 22. prosince 2018 do 3. ledna 2019 zavřeno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v roce 2019!

Domácí vánoční cukroví

Milí zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost objednání domácího vánočního cukroví. Všechny druhy jsou vyrobené z kvalitních surovin včetně 100% másla a pečené s láskou a péčí. V letošní nabídce naleznete těch nejlepších 16 druhů z našich domácích receptur.  

Říjen s fešáky!

Milí hosté, moc se těšíme, až ochutnáte naše nové říjnové chlebáky, které na Vás čekají v La Divinita Coffee!

Cafe Hruška

Jsme Hruškovi. Jsme rodina. Parta nadšenců v gastronomii. Milujeme dobré jídlo, kávu, lidi a také zábavu. Již brzy pro Vás otevřeme Café Hruška a pozveme Vás do 3 svých obýváků. 3 světy, 3 hodnoty. Těšíme se moc. Více informací na www.cafehruska.cz.

Milujeme avokádo 3.-4. 10. 2018

Naši milí hosté, MILUJEME AVOKÁDO! Tak to je další akce u nás v La Divinita Coffee. Máme pro Vás spoustu zajímavých receptů a novinek. Od snídaně, svačinky, oběda, večeře, až po dezert! Po celé dva dny budeme pro Vás s láskou připravovat svěží zelené zdravé pochoutky ze zralého avokáda! Tato lahodná oříškovo-máslová chuť si zamilovala kvalitní gastronomické nadšence a stejně tak nadšence…